Metal Borulu Hızlı Kurulum Bez Gardrop Askılı Bez Dolap Beyaz

CimriKese Kalite Ve Güvencesiyle Üretilmiştir. Resmi Satıcısıdır.

 

CimriKese Bez Dolap Tanıtım.

CimriKese Bez Dolap orijinal PVC ham madesinden ile üretilmiş borulardan oluşan, Orijinal Moblenden üretilmiş bağlantı aparatlarıyla desteklenip. Dış kılıfı(80-100gram) ve raflar(55-60 gram) için Spundbond tela dediğimiz cinste kumaş kullanılıyor. Kalitemizi benzerinde görmüş olduğumuz ürünlerin kalite ve fonksiyon olarak artırarak devam etmekteyiz.

 

CimriKese Bez Dolabın Kalite Şartları Nedir?

CimriKese olarak tüm ürünlerimizi en az 2 yıl kullanılacak bir kalitede üretim yapıyoruz. Bez dolap için 3 temel hammadde kullanılmaktadır. Askılık kısmı demirden olması sebebiyle yıllarca kullanılabilir. Diğer parçalarında ise Bez olarak standartların üzerinde su geçirmez bez kullanılmaktadır. Esnek yapısı sayesinde kesici ve ya delici bir şey kullanılmadığı sürece yırtılması çok zordur. İskeletin de ise kırılmayı önlemesi amaçlı esneklik özelliği eklenmiştir. Kırılması gereken güç hafif bir esneme yaptığı için kırılmaz(Kırılması için birim başına en az 10 kglık yük gereklidir). Görseldeki renkler studio ortamında alınan renklerdir. Size gelen ürünlerde, Üretimde oluşan küçük ton farklılıkları ve bulunduğunuz ortama göre ton farklılığı olabilir.

 

CimriKese Bez Dolabın Dayanıklılık Standartları Nelerdir?

CimriKese olarak dayanıklılığa bakışımız ürünün kullanım alanına göre değişmektedir. Ancak bez dolap için baktığımızda depolayacağız ürünleri taşıması ve dışarıdan gelen toz ve benzeri şeylere karşı korumasıdır. Bu yüzden iskeletinde orijinal PVC birleştirme aparatların da orijinal moblen ve kumaşında standartların üzerinde su geçirmez kumaş kullanılmaktadır.

 

CimriKese Bez Dolabın Fiyat Performans Konusunda Nerededir?

CimriKese olarak F/P konusu bizim için çok büyük önem arz etmektedir. Çünkü kullanım süresi 2 yıl olacak bir ürüne yüksek fiyatlar ödenmesine karşıyız bu yüzden sizin kesenizde ki cimriyiz. Bu düşünceden yola çıkarak bez dolabın en az kullanım ömrünün 2 yıl olacağını düşündük ve zorlu şartlarda en az 2 yıl kullanılacak bir ürün yaptık. Yani ürüne normal kullanımın üzerinde ağırlık yükleyerek kullanılsa dahi 2 yıl kullanım dayanıklılığında üretim yapıyoruz. Bu standartlarla kaliteyi bozmadan en az maliyetlerle üretim yapmaktayız.

 

CimriKese Bez Dolap Nasıl Kullanırlır Nasıl Kurulur?

CimriKese Bez dolap ürünü demonte bir üründür. Yani kurulumunu sizin yapmış olduğunuz bir üründür. Ürünün kurulumu ile ilgili kurulum kılavuzu ürün paketinin içinde, Kurulum ile ilgili videolarımız CimriKese Youtube kanalında ulaşabilirsiniz. Demonte bir ürün ve çok fazla parçadan yapılmasından dolayı kurulumu iyi bir şekilde takip ederek kurulum sağlanması önemle bildirilir. Kurulum için herhangi bir alete(Tornavida vb.) gerek duymadan kurulum yapılabilir. Boruların aparatlara tam geçmiş olmaması veya farklı boyda borunun farklı noktada olması durumunda dış kılıf tam geçmeyecektir. Bu konuda çok fazla şikayet aldığımızdan ötürü bunu belirtmek istedik.

Kurulum Videosu: https://www.youtube.com/channel/UCR06vi-l5GK3sBW42SonNAw/videos 

 

CimriKese Bez dolap İade şartları nelerdir?

CimriKese Bez dolap demonte bir ürün olmasından ötürü ürün kurulumunun başlaması durumunda iade ve cayma hakkından çıkmaktadır. 

 

Ürün içeriği:

1- Ürün iskeleti için gerekli borular

2- Ürün iskeletinin bağlantısı için bağlantı aparat seti

3- Raflar için gerekli raf bezleri

4- Dış koruması için dış kılıf bezi

5- Askılıkların asılması için gerekli askı aparatı.

 

 

 

Ürün Ölçüleri:

Yükseklik 140 cm

Genişlik 100 cm

Derinlik 45 cm

 

Ürün Kapasitesi:

Yan Raflar: 10 kg

Orta Raflar: 10 kg

Askılık: 10 kg

 

 

Tavsiye edilen tüm dolapta 100 kg üzerine çıkılmamasıdır.

Diğer Özellikler
Stok KoduCMR-EKO
MarkaCimriKese
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
8683242800861

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.