İletişim Bilgileri

  • cimrikese.com
  • Merkez mah. Çiğdem cad. No:53/A1 Avcılar/ İstanbul
  • info@cimrikese.com
  • 0850 346 23 39
  • 02126944701

1. Taraflar

a) www.cimrikese.com e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren Merkez mah. Çiğdem Cad. No:53/A1 Avcılar/ İstanbul adresinde bulunan TAŞKALE E-TİCARET TEKSTİL İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ .

b) www.cimrikese.com internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”)

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu TAŞKALE E-TİCARET TEKSTİL İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ’nin sahibi bulunduğu web sitesi www.cimrikese.com ‘dan üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, www.cimrikese.com web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu ,TAŞKALE E-TİCARET TEKSTİL İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ’nin bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

3.2. Üye, TAŞKALE E-TİCARET TEKSTİL İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından TAŞKALE E-TİCARET TEKSTİL İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ LİMİTED ŞTİ’ye karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı TAŞKALE E-TİCARET TEKSTİL İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ’nin söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya TAŞKALE E-TİCARET TEKSTİL İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. TAŞKALE E-TİCARET TEKSTİL İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.