Expert Atom Motor Onarıcı – Duman Kesici

Expert Atom Motor Onarıcı – Duman Kesici

Product Code:EXPERTATOM
Availability:In Stock
  • 104.99₺

  • Ex Tax: 104.99₺

Özellikleri:

İleri teknoloji ile üretilmiş, konsantre performans katıklarla güçlendirilmiş Expert Atom, motor içerisindeki aşınan yerleri, çizikleri, içeriğinde bulunan Lityum, Çinko ve Alüminyum partikülleriyle (mikron boyutunda) doldurarak onarır. Silindirlerin düşük kompresyon değerlerini yükselterek, aracın kaybetmiş gücünü tekrar eski haline getirir. Yağın yanması ile birlikte egzostan çıkan dumanı keserek minimuma indirir. Yüksek motor sıcaklığında, motor yağına ekstra mukavemet kazandırarak, yağın direncini arttırır ve erken bozulmasını engeller. Motor yağının daha uzun km yapmasını sağlar. Motor yağının, sıcaklık değişimlerinden etkilenmemesi için güçlü bir polimerik bileşiktir. Expert ATOM motor yağına katılır ama kesinlikle bir yağ katkısı değildir. Metal iyileştirici, duman kesme, yağın köpürmesini engelleme, sertleşmiş, motor, karter keçelerindeki iyileştirme ve kaçakları önleme özelliklerinden dolayı, diğer ürünlerden tamamen farklıdır. Motor içerisinde birçok iyileştirici ve tamir etme özelliğinden dolayı ATOM adını almıştır. Metal yüzeylerde, silindir duvarlarında, krank mili ve yataklarda son derece etkilidir. Motorda maksimum koruma için her 30.000 km’de kullanılması tavsiye edilir.

Kullanımı:

Benzinli, Dizel, Lpg li tüm dört zamanlı motorlarda kullanılır.
1-Uygulamadan önce, aracın yağ ve yağ filtresi kesinlikle değiştirilmelidir,
2-Tam sonuç almak için, özelliğini yitirmiş eski yağın içerisine kesinlikle katılmamalıdır,
3-Yeni yağ ve filtre değiştirildikten sonra aracın motoru çalıştırılarak ısıtılmalıdır,
4-Atom yağa ilave edilerek araç rölantide 5-10 dakika çalıştırılmalıdır,
5-Eğer araç önceden çok duman atıyor ise, Araca gaz verilerek, önceden egzoz da ve katalitik konvertörde, varsa eski birikmiş yağ kalıntıları attırılmalıdır. 
6-EXPERT ATOM Araçta teknik bir arıza yoksa tam sonuç kaçınılmazdır,
7-Motor yağ kapasitesi 3-7 lt'ye kadar olan araçlarda bir kutu ATOM yeterlidir. Bu kapasitenin üzerindeki araçlarda bu oran dikkate alınmalıdır.


KULLANMADAN ÖNCE:KULLANDIKTAN SONRA:


Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good